Nauczyciel Roku

Regulamin konkursu - Nauczyciel ROKU - czytaj

Nauczycielem Roku 2015 został Pan

JAROSŁAW GASTAŁA

Nauczycielem Roku 2014 został Pan

JAROSŁAW GASTAŁA

Nauczycielem Roku 2013 został Pan

PIOTR KWAK

W tym roku wybory przeprowadzono 30 września. Uczniowie oddali 232 głosy. Po wnikliwym sprawdzeniu kart okazało się, że zaszczytny tytuł „NAUCZYCIELA ROKU 2013” i statuetka trafiają do rąk Pana Piotra Kwaka. A ponieważ Pan Kwak wygrywa po raz drugi, dlatego też otrzymuje wyróżnienie „SUPERNAUCZYCIEL  ROKU 2013”.

Gratulujemy.

Nauczycielem Roku 2012 został Pan

PIOTR KWAK

    Zgodnie z tradycją naszej szkoły w październiku uczniowie wybierają Nauczyciela Roku. Chcą wyróżnić pedagoga, który cieszy się dużym autorytetem wśród młodzieży, ma niebanalne pomysły na prowadzenie zajęć, odnosi sukcesy w pracy dydaktycznej , dzieli sie swoimi pasjami z innymi oraz jest przyjacielem i powiernikiem uczniów.

Takie wybory odbyły się w gimnazjum już po raz trzeci.  Przez ostatnie dwa lata ten zaszczytny tytuł przypadał Pani wicedyrektor Anieli Kochaniewicz.  Zgodnie

z regulaminem Pani Kochaniewicz otrzymała w ubiegłym roku statuetkę Supernauczyciela i w tym roku nie brała udziału w wyborach. Ponieważ tytuł „NAUCZYCIEL ROKU” przyznawany jest za wcześniejszy rok szkolny, dlatego głosują tylko uczniowie klas II i III Gimnazjum w Budzowie. Uczniowie klas I  swój głos oddadzą w przyszłym roku.

     W tym roku wybory przeprowadzono 1 października. Uczniowie oddali 230 głosów. Po wnikliwym sprawdzeniu kart okazało się, że zaszczytny tytuł „NAUCZYCIELA ROKU 2012” i statuetka trafiają do rąk Pana Piotra Kwaka.

Nauczycielem Roku 2011 została Pani wicedyrektor

ANIELA KOCHANIEWICZ

Zaszczytny tytuł "Nauczyciela Roku 2011" otrzymała Pani Aniela Kochaniewicz, a ponieważ tytuł ten zdobyła po raz drugi, dlatego też (zgodnie z regulaminem) wręczono Pani Kochaniewicz statuetkę "Supernauczyciela Gimnazjum w Budzowie".

Nauczycielem Roku 2010 została Pani wicedyrektor

ANIELA KOCHANIEWICZ